Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Runaway Bay

Na severním pobřeží ostrova Jamajka se rozkládá poklidné středisko Runaway Bay, které je lemováno menšími písečnými zálivy a nabízí kromě jiného i výborné podmínky pro potápění. Od letiště v Montego Bay je letovisko vzdáleno asi hodinu jízdy autem. Velkou atrakcí Runaway Bay je také rozlehlé 18 jamkové golfové hřiště, které potěší jak zkušené, tak i začínající nenáročné golfisty.

Runaway Bay je situováno asi 20 kilometrů od známého letoviska Ocho Ríos, kde objevitel Ameriky – Kryštof Kolumbus poprvé vstoupil na ostrov. Na připomínku této události zde bylo postaveno muzeum Columbus Park Museum. V něm si můžete prohlédnout artefakty z jamajské historie. Samotné letovisko Runaway Bay je již po dlouhá léta oblíbeným cílem rekreantů, kteří si chtějí odpočinout od každodenního shonu a načerpat síly v tropickém ráji.

Runaway Bay je lemováno krásnými bělostnými písečnými plážemi, které jsou omývány průzračně čistým Karibikem azurové barvy. Na své si tady přijdou milovníci šnorchlování, kteří mohou pozorovat pestrobarevný život na korálovém útesu v blízkosti pobřeží. Ti, kdo dávají přednost potápění s kyslíkovou bombou, mohou zažít ponory do korálového kaňonu, kde najdou i vraky lodí. Nedaleko se ještě nachází jeskynní komplex Grotto Cave.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko